Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad Tugisüsteemid

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Aavo Palo

Direktor
+372 5144321
aavo.palo@paalalinna.ee


Tiina Johanna Pihlak

Õppejuht
+372 5116503
tiinajohanna.pihlak@paalalinna.ee


Viktoria Berting

Huvijuht
+372 56661789
viktoria.berting@paalalinna.ee


Merilin Metsatsirk

Haldusspetsialist
Stuudiumi administraator
+372 5221251
merilin.metsatsirk@paalalinna.ee


Ingrid Uus

HEV koordinaator
ingrid.uus@paalalinna.ee

Õpetajad (36)

Hille Alver

Eesti keel
Kirjandus
hille.alver@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.00-14.45 ruum 302
Lisaks kokkuleppel

Sirje Pärn

Eesti keel
Kirjandus
sirje.parn@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.10-15.45 ruum 301

Daniel Hozjan

Inglise keel
daniel.hozjan@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

N 15.00-16.00 ruum 101

Karin Jurs

Inglise keel
karin.jurs@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.00-14.45 ruum 205
Lisaks kokkuleppel.

Merili Vridolin

Inglise keel
Saksa keel
merili.vridolin@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.00-16.00 ruum 204

Anneli Mets

Saksa keel
anneli.mets@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.15-15.15 ruum 103

Vesta Mäe

Vene keel
vesta.mae@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.55-15-30 ruum 304
Lisaks kokkuleppel.

Tatjana Keerup

Vene keel
tatjana.keerup@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15.00-15.45 ruum 303

Airi Lang

Matemaatika
airi.lang@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.05-16.00 ruum 222
K 13.10-16.30 järelvastamine

Heli Liigand

Matemaatika
heli.liigand@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-14.00 4-5 klass ruum 223
K 14.05-16.00 6-9 klass ruum 223
K 13.10-16.30 järelvastamine

Jana Söödor

Geograafia
Informaatika
Matemaatika
jana.soodor@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

N 15.00-15.45 ruum 201

Mariann Mitt

Füüsika
Loodusõpetus
mariann.mitt@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.10-15.30 ruum 215
K 13.10-16.30 järelvastamine

Virgi Plaks

Bioloogia
Keemia
virgi.plaks@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

N 15.00-16.30 Keemia
Lisaks kokkuleppel.
K 13.10-16.30 järelvastamine

Lea Elias

Ajalugu
lea.elias@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.15-14.00 ruum 305
T 14.55-15.40 ruum 305

Mare Luht

Inimeseõpetus
Ühiskonnaõpetus
mare.luht@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.10-15.30 ruum 306

Signe Ristisaar

Muusikaõpetus
signe.ristisaar@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.10-14.55 Muusika
Lisaks kokkuleppel.

Ott Tootsi

Kehaline kasvatus
ott.tootsi@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel Võimla

Reet Mutso

Kehaline kasvatus
reet.mutso@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00-15.45 Võimla

Riina Alvre

Kehaline kasvatus
riina.alvre@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.00-14.00 Võimla

Raul Laidma

Tehnoloogiaõpetus
raul.laidma@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

K alates 14.55 kokkuleppel Tehnoloogia klass

Keirin Ritval

Käsitöö ja kodundus
keirin.ritval@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.55-16.00 Käsitööklass
Lisaks kokkuleppel.

Henri Pärtel

Klassiõpetaja
henri.partel@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

R 13.15-14.00 ruum 102

Etta Sakkis

Klassiõpetaja
etta.sakkis@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

N 12.20-14.00 ruum 106

Reili Saaron-Võsu

Klassiõpetaja
reili.saaronvosu@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

N 12.20-14.00 ruum 105

Terje Juks

Klassiõpetaja
terje.juks@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.15-14.00 ruum 128

Marge Jänes

Klassiõpetaja
marge.janes@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

E 12.20-13.05 ruum 129

Leena Edula

Klassiõpetaja
leena.edula@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

T 12.20-13.05 ruum 202

Imbi Sikk

Klassiõpetaja
imbi.sikk@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.20-14.00 ruum 203

Liisi Kirss

Kunstiõpetus
liisi.kirrs@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.55-16.00 Kunstiklass

Kelly Eensoo

Abiõpetaja
kelly.eensoo@paalalinna.ee


Liivika Rebane

Abiõpetaja
liivika.rebane@paalalinna.ee


Marit Neering

Abiõpetaja
marit.neering@paalalinna.ee


Gert Keldo

Abiõpetaja
gert.keldo@paalalinna.ee


Imbi Suurpere

Abiõpetaja
Eesti keel
imbi.suurpere@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.15-14.00 ruum 206

Ivari Visnapu

Klassiõpetaja
ivari.visnapu@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

R 13.15-14.00 ruum 104

Ülle Roomets

Muusikaõpetus
ulle.roomets@paalalinna.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel Muusikaklass
Töötajad (2)

Elve Jensen

Kooli raamatukogu juhataja
elve.jensen@paalalinna.ee


Luule Lehtmets

Kooli sekretär
luule.lehtmets@paalalinna.ee

Tugisüsteemid (6)

Ingrid Uus

HEV koordinaator
ingrid.uus@paalalinna.ee


Kristjan Kass

Psühholoog
kristjan.kass@paalalinna.ee


Kethe Oolep

Eripedagoog
kethe.oolep@paalalinna.ee


Egle Starostin

Sotsiaalpedagoog
egle.starostin@paalalinna.ee


Ilme Puks

Kooliõde
ilme.puks@paalalinna.ee


Kadi Antson

Eripedagoog
kadi.antson@paalalinna.ee

Lisainformatsioon: 

kadi.antson [at] viljanditugikeskus.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.