Contact

Filter

All Management Teachers Employees Tugisüsteemid

Job position
 
Management (5)

Aavo Palo

Director
Ühiskonnaõpetus
+372 5144321
aavo.palo@paalalinna.ee


Tiina Johanna Pihlak

Õppejuht; inimeseõpetus
+372 5116503
tiinajohanna.pihlak@paalalinna.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Ester Tooming

Huvijuht
+372 53543977
ester.tooming@paalalinna.ee


Merilin Metsatsirk

Haldusspetsialist
Stuudiumi administraator
+372 5221251
merilin.metsatsirk@paalalinna.ee


Ingrid Uus

HEV koordinaator
Käsitöö ja kodundus
ingrid.uus@paalalinna.ee

Reception time:

K 15.00 käsitöö konsultatsioon kokkuleppel
Teachers (34)

Hille Alver

Eesti keel
Kirjandus
hille.alver@paalalinna.ee

Reception time:

N 15.00-15.45 või kokkuleppel ruum 302

Sirje Pärn

Eesti keel
Kirjandus
sirje.parn@paalalinna.ee

Reception time:

T 14.10-15.40 ruum 301

Daniel Hozjan

Inglise keel
daniel.hozjan@paalalinna.ee

Reception time:

T 14.00-15.30 (või kokkuleppel) ruum 101

Karin Jurs

Inglise keel
karin.jurs@paalalinna.ee

Reception time:

N 13.15-14.00 ruum 205
Lisaks kokkuleppel.

Merili Vridolin

Inglise keel
Saksa keel
merili.vridolin@paalalinna.ee

Reception time:

N 13.00-16.00 ruum 204

Anneli Mets

Saksa keel
anneli.mets@paalalinna.ee

Reception time:

N 14.10-14.55 ja kokkuleppel ruum 103

Tatjana Keerup

Vene keel
tatjana.keerup@paalalinna.ee

Reception time:

T 15.00-15.45 ruum 303
Lisaks kokkuleppel

Airi Lang

Mathematics
airi.lang@paalalinna.ee

Reception time:

T 9.b konsultatsioon kokkuleppel ruum 222
K 14.10-16.00 konsultatsioon ruum 222
N 14.10-16.30 järelvastamine ruum 223

Heli Liigand

Mathematics
heli.liigand@paalalinna.ee

Reception time:

K 14.10 konsultatsioon ruum 223
N 14.10-16.30 järelvastamine ruum 223

Jana Söödor

Geograafia
Informaatika
Mathematics
jana.soodor@paalalinna.ee

Reception time:

Kokkuleppel ruum 201

Mariann Mitt

Füüsika
Loodusõpetus
mariann.mitt@paalalinna.ee

Reception time:

N 14.00-15.30 ruum 215
N 14.10-16.30 järelvastamine ruum 223

Virgi Plaks

Bioloogia
Keemia
virgi.plaks@paalalinna.ee

Reception time:

T 15.05-16.00 keemia ja bioloogia konsultatsioon
Lisaks kokkuleppel.
N 14.10-16.30 järelvastamine ruum 223

Signe Ristisaar

Muusikaõpetus
signe.ristisaar@paalalinna.ee

Reception time:

K 15.00-15.45 muusika klass
Lisaks kokkuleppel.

Ott Tootsi

Kehaline kasvatus
ott.tootsi@paalalinna.ee

Reception time:

Kokkuleppel võimla

Reet Mutso

Kehaline kasvatus
reet.mutso@paalalinna.ee

Reception time:

Kokkuleppel võimla

Riina Alvre

Kehaline kasvatus
riina.alvre@paalalinna.ee

Reception time:

Kokkuleppel võimla

Raul Laidma

Tehnoloogiaõpetus
raul.laidma@paalalinna.ee

Reception time:

Kokkuleppel ruum tehnoloogia klass.

Terje Juks

Inimeseõpetus
Klassiõpetaja
terje.juks@paalalinna.ee

Reception time:

T 13.15-14.00 ruum 128
8-ndad klassid kokkuleppel

Henri Pärtel

Klassiõpetaja
henri.partel@paalalinna.ee

Reception time:

Kokkuleppel ruum 102

Etta Sakkis

Klassiõpetaja
etta.sakkis@paalalinna.ee

Reception time:

T 12.20-14.00 ruum 106

Reili Saaron-Võsu

Klassiõpetaja
reili.saaronvosu@paalalinna.ee

Reception time:

K 12.20-14.00 ruum 105

Marge Jänes

Klassiõpetaja
marge.janes@paalalinna.ee

Reception time:

E 12.20-14.00 ruum 129

Leena Edula

Klassiõpetaja
leena.edula@paalalinna.ee

Reception time:

T 13.15-14.00 ruum 202
N 13.15-14.00 ruum 202

Imbi Sikk

Klassiõpetaja
imbi.sikk@paalalinna.ee

Reception time:

T 13.15-14.00 ruum 203
N 13.15-14.00 ruum 203

Liisi Kirss

Käsitöö ja kodundus
Kunstiõpetus
liisi.kirss@paalalinna.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Kelly Eensoo

Abiõpetaja
kelly.eensoo@paalalinna.ee


Liivika Rebane

Abiõpetaja
liivika.rebane@paalalinna.ee


Marit Neering

Abiõpetaja
marit.neering@paalalinna.ee


Gert Keldo

Abiõpetaja
History
gert.keldo@paalalinna.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Imbi Suurpere

Abiõpetaja
Eesti keel
imbi.suurpere@paalalinna.ee

Reception time:

T 14.10-15.00 5. kl eesti keel ja kirjandus ruum 306
N 13.40-14.30 4. klassid ruum 306

Ivari Visnapu

Klassiõpetaja
ivari.visnapu@paalalinna.ee

Reception time:

E 12.20-14.00 ruum 104

Ülle Roomets

Muusikaõpetus
ulle.roomets@paalalinna.ee

Reception time:

Kokkuleppel neljapäeval 13.15-14.00 muusika

Merit Varblane

Inglise keel
merit.varblane@paalalinna.ee

Reception time:

K 14.10-14.55
Lisaks kokkuleppel

Hilja Toomistu

Asendusõpetaja
Vene keel
hilja.toomistu@paalalinna.ee

Reception time:

K 14.10-15.30 ruum 304
Employees (2)

Elve Jensen

Kooli raamatukogu juhataja
elve.jensen@paalalinna.ee


Kersti Laos

Kooli sekretär
4344010
kersti.laos@paalalinna.ee

Tugisüsteemid (6)

Ingrid Uus

HEV koordinaator
ingrid.uus@paalalinna.ee


Elis Seppius

Psühholoog
elis.seppius@paalalinna.ee


Kornelia Kaik

Eripedagoog
kornelia.kaik@paalalinna.ee


Egle Starostin

Sotsiaalpedagoog
egle.starostin@paalalinna.ee


Ilme Puks

Kooliõde
ilme.puks@paalalinna.ee


Kadi Antson

Eripedagoog
kadi.antson@paalalinna.ee

Lisainformatsioon: 

kadi.antson [at] viljanditugikeskus.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.