Täna on teisipäev, 27. juuli

Üldtööplaan 2019/2020

Kinnitatud direktori kk nr 1-3/4 28.09.2020

VILJANDI PAALALINNA KOOLI TÖÖPLAAN

2020/2021 ÕPPEAASTA

 

(KUU)PÄEV

AEG

KOHT

SÜNDMUS

SIHTGRUPP

VASTUTAJA(D)

AUGUST

 

 

 

 

 

24.-25.08

 

Kopra talu

Õpetajate suveseminar

Õpetajad

Juhtkond

26.08

 

Puhkeruum

Hoolekogu koosolek

Hoolekogu liikmed

Esimees

26.08

 

Söökla

1.klasside lapsevanemate koosolek

 

Juhtkond; 1. klassi klassijuhatajad

29.08

17.00-01.00

VPK

Vilistlaste kokkutulek

Vilistlased

Meeskond

SEPTEMBER

 

 

SÜGISKUU

 

 

01.09

11.00

Aula

Avaaktus

1.klassid / 9.klassid

9.klassid

Klassijuhatajad:

Hille Alver, Signe Ristisaar

01.09

9.00

Klassiruumid

Pidulik klassijuhatajatund

2.-8.klassid

Klassijuhatajad

 

07.09

 

VPK

Kooli huviringid alustavad uut õppeaastat

1.-9.kl

Huviringide juhendajad

08.09

10.55

Huvijuhi ruum

Õpilasesinduse 2020/2021 koosseisu valimine

4.-9. klasside esindajad

Anett Suits

15.09

Graafiku alusel

Aula

Klasside pildistamine

1.-4.kl

Pildikompanii

Anett Suits

16.09

Graafiku alusel

Aula

Klasside pildistamine

5.-9.kl

Pildikompanii

Anett Suits

21.09-25.09

 

Koolimaja

Loodusainete nädal

4.-9. klassid

Virgi Plaks, Jana Söödor, Mariann Mitt

22.09

 

 

Tähistame sügise algust!

“Sügisnäitus”

 

Anett Suits

Algklasside õpetajad

 

22.09

8.20

Aula

Loovtööde inspiratsioonipäev

8.kl, 9.kl esinejad

Juhtkond

 

23.09

 

 

Kooli sünnipäevale pühendatud Paala järve jooks

1.-9.kl

Kehalise kasvatuse õpetajad

25.09

12.00

Koolimaja ees

Sügislaat

1.-9.kl

Anett Suits, Liisi Joala

Õpilasesindus

29.09

10.30-11.15

Aula

Vaskpilliansambel Brassical

7.-9.kl

Anett Suits, Signe Ristisaar

 

 

 

 

 

 

 

OKTOOBER

 

 

SÜNNIPÄEVAKUU

 

 

 

05.10

 

 

12.20

Koolimaja

 

Aula

Õpetajate päev

 

Õpetajate päeva aktus õpetajatele ja 9.klassile

1.-9.kl

9. klassid

Klassijuhatajad:

Signe Ristisaar, Hille Alver

Anett Suits

09.10

 

 

Vaimse tervise päev

1.-9.kl

Tugila

 

09.10

 

 

Kevadiste loovtööde kaitsmine

 

 

13.10

17.30

 

16.00-17.00

Söökla

Lastevanemate üldkoosolek

1.-9.kl

 

 

15.10

 

 

Uued loovtööd: teemad ja juhendajad

8.kl

 

12.-16.10

 

 

„VPK 55“ Sünnipäevanädal

1.-9.kl

 

 

16.10

10.10

11.15

12.20

Aula / võimla

Kooli sünnipäevale pühendatud aktused

1.-9.kl

Muusika: Signe Ristisaar

Liikumine: Merilin Metsatsirk

Tekstid: Sirje Pärn, Hille Alver

Heli: Rein Mänd

Kujundus: Anett Suits

19.10

9.00

Aula

Õpetajate kooli arengukava toimingud ja aasta eesmärgid

Kõik õpetajad

Juhtkond

19.10-25.10

 

 

I VAHEAEG

 

 

 

19.-20.10

 

Töötukassa

9. klassidele individuaalne karjäärinõustamine

9. kl  (30 õpilast)

Töötukassa infotelefon: 4350050

19.10

 

 

Arengukava arutelu

Õpetajad

 

 

29.10

9 – 13

0-korrus

TEK sügiskool

8 õpilast 5. klassist

Mare Luht

NOVEMBER

 

 

KIVA KUU

 

 

06.11

 

 

Isadepäev

 

Koostööpartnerid

11.11

17.00

aula

Viljandi Põhikoolide Playback

 

 

13.11

 

 

Kevadiste loovtööde kaitsmine II

 

 

19.11

 

 

Meestepäev

 

Õpilasesindus

Õpetajannad

16.-20.11

 

 

Stiilinädal

 

Anett Suits

25.11

10.10

11.15

12.20

Võimla

 

I TRIMESTRI

TUBLIMATE TUNNUSTAMINE

1.-3.kl

4.-6.kl

7.-9.kl

Juhtkond

Klassijuhatajad

Aineõpetajad

Rein Mänd

 

 

 

Koolimaja kaunistamine jõuludeks

Ühine teema (?)

 

Anett Suits

Liisi Joala

Kerli Trummal

Raul Laidma

Algklasside õpetajad

9.-13.11

 

 

Vene keele õigekirjakonkurss

4.-9.kl

H. Muru, V.Mäe

DETSEMBER

 

 

JÕULUKUU

 

 

30.11

8.20

Aula

Advendihommik

1.-3.kl

Signe Ristisaar

Klassijuhatajad

 

 

 

 

Algklasside jõulusündmused

1.-3.kl

Algklasside õpetajad

 

03.12

 

Aula

Paalalinna Põnevik

 

Hille Alver

 

04.12

12.00

Võimla/söökla

Jõululaat

1.-9.kl

Anett Suits

Õpilasesindus

 

07.12

8.20

Aula

Advendihommik

4.-6.kl

Signe Ristisaar

Klassijuhatajad

 

11.12

15.05

Õppeköök

Õpilasesinduse jõuluõhtu

Õpilasesindus

Õpilasesindus

 

14.12

8.20

Aula

Advendihommik

7.-9.kl

Signe Ristisaar

Klassijuhatajad

 

17.12

 

Viljandi Spordihoone

Liikumispäev

1.-9.kl

Kehalise kasvatuse õpetajad

21.12

12.00

Pauluse kirik

Jõulukiriku peaproov

1.-9.kl

Kava, koorijuht: Signe Ristisaar

Klaveril: Guldžahon Jussufi

Orelil: Signe Ristisaar

 

22.12

12.00

Pauluse kirik

Jõulukirik

1.-9.kl

Kava, koorijuht: Signe Ristisaar

Klaveril: Guldžahon Jussufi

Orelil: Signe Ristisaar

23.12-10.01

 

 

II VAHEAEG

 

 

4.01?

 

 

Õpetajate arutelu

Õpetajad

 

JAANUAR

 

 

KARJÄÄRIKUU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viljandi Kutseõppe Keskuse külastus

9. klassid

VIKK

Anett Suits

15.01

 

 

I poolaasta lõppeb

 

 

 

 

 

II poolaasta algab 16.01.21 ja lõppeb 11.06.21

 

 

22.01

 

 

KARJÄÄRIPÄEV

7.-9.kl

Töötukassa

Anett Suits

25.-29.01

 

 

Vene muinasjuttude illustreerimine

4.-6. kl

H.Muru, V.Mäe

26.01.2020

 

Aula

Viljandimaa 8. klasside inglise keele võistlus Scrabble

8. kl

Merit Varblane, Daniel Hozjan, Merili Vridolin, Karin

 Jurs

30.01.2020

 

 

Maakondlik bioloogia olümpiaad

8.-9. kl

Virgi Plaks

VEEBRUAR

 

 

EESTIMAA SÕPRUS

 

 

02.02

 

Kesklinna Kool

Nuputa

1.-4.kl

 

4.02

 

Sakala keskus

Mudilaskooride päev

Kooli mudilaskoor

Signe Ristisaar

 

 

4.02

12.30

Aula / muusikaklass

Matemaatikavõistlus Nuputa

5.-6.kl, 7.kl

Airi Lang, Heli Liigand

12.02

 

 

Sõbrapäev koolis

 

Õpilasesindus

Anett Suits

16.02

 

 

Vastlapäev

 

Kehalise kasvatuse õpetajad

19.02

 

 

Eesti Vabariigi aastapäeva aktused

 

Muusika: Signe Ristisaar

Liikumine: Merilin Metsatsirk

Tekstid: Sirje Pärn, Hille Alver

Kujundus: Anett Suits, Liisi Joala

24.02

 

 

Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine Viljandis

 

 

22.02-28.02

 

 

III VAHEAEG

 

 

 

 

Töötukassa

Karjääriõppe sündmus “Kooli kandideerimise vestluseks ettevalmistus”

9.kl

Töötukassa

MÄRTS

 

 

KAUNI EMAKEELE KUU

 

 

21.11.20-05.03.21

 

 

II TRIMESTER

 

 

01.-05.03

 

 

Loovtööde eelkaitsmine

 

Tiina Johanna Pihlak

08.03

 

 

Naistepäev

 

Õpilasesindus

12.03

 

 

Emakeelepäeva aktus

 

Emakeele õpetajad

Anett Suits

24.03

 

 

Lõbusate ja leidlike päev

7.-9. kl

H.Muru, V.Mäe

 

26.03

 

 

Õpioskuste päev

3.kl

Algklassid

APRILL

 

 

 

 

 

01.04

 

 

Naljapäev

 

Õpilasesindus

05.04

 

 

Lihavõtte(kevad)näitus

 

Algklasside õpetajad

Liisi Joala, Kerli Trummal

 

2 tundi

Töötukassa

Karjääriõppe õppekäik: Töötukassa külastus. Tööturu töötoad

9.kl

Mare Luht

 

 

13.04

 

Söökla

Lastevanemate üldkoosolek

 

Juhtkond

Klassijuhatajad

19.04-25.04

 

 

IV VAHEAEG

 

 

26.-30.04

 

 

 

 

 

MAI

 

 

 

 

 

14.05

 

Viljandi Linnastaadion

Kevadine spordipäev

1.-9.kl

Kehalise kasvatuse õpetajad

 

 

 

„Paalalinna Peoleo“

 

Signe Ristisaar

Anett Suits

Rein Mänd

20.05

 

 

Loovtööde esitamine

 

Tiina Johanna Pihlak

24.05

Kell 12.00

 

Tutipidu

 

8. klassid

Klassijuhatajad: Mariann Mitt, Imbi Suurpere

Heli: Rein Mänd

Kujundus: Anett Suits

Etteasted: Signe Ristisaar

25.-27.05

 

 

Loovtööde kaitsmine

 

Tiina Johanna Pihlak

28.05

 

Aula

9. kl eesti keele eksam (kirjalik)

1.-8.kl väljasõidu- ja matkapäev

 

 

 

JUUNI

 

 

PAALALINNA PEREPÄEV?

 

 

01.06

 

 

Lastekaitsepäev Viljandis

 

 

07.-10.06

 

 

Projektinädal? E-õppe päevad?

 

 

03.06

 

 

Matemaatika (kirjalik)

 

 

10.06

 

 

Õppenõukogu

 

 

09.-10.06

 

 

Valikeksamid

 

 

11.06

 

 

Õppeaasta pidulik lõpetamine

 

 

18.06

16.00

Aula / võimla

9. klasside lõpuaktus

9. klassid

Lapsevanemad

Õpetajad

8. klassid

Klassijuhatajad: Mariann Mitt, Imbi Suurpere

Heli: Rein Mänd

Kujundus: Anett Suits

Etteasted: Signe Ristisaar

Klaveril: Guldžahon Jussufi

06.03.21-11.06.21

 

 

III TRIMESTER

 

 

14.06-31.08

 

 

V VAHEAEG (va lõpuklassid)