Täna on teisipäev, 26. oktoober

Konsultatsioonide ja järelvastamiste graafik

KONSULTATSIOONID JA JÄRELEVASTAMISED 2021/2022  
       
ÕPETAJA AINE KONSULTATSIOONID JA JÄRELEVASTAMISED RUUM
Hille Alver Eesti keel; Kirjandus   302
T 14.15 -15.00 või kokkuleppel
Riina Alvre Kehaline kasvatus K  13.15 – 14.00 või kokkuleppel Võimla
Leena Edula klassiõpetaja E 12.20 – 13.05 202
Lea Elias ajalugu T  14.15 -15.30 305
Daniel Hozjan Inglise keel N 15.00 – 16.00 või kokkuleppel 101
Terje Juks klassiõpetaja N 14.15 – 14.55 või kokkuleppel 128
Karin Jurs Inglise keel  K 14.00 – 14.45 205
Ott Tootsi Kehaline kasvatus N 14.00 – 14.45 Võimla
Eve Kallas klassiõpetaja K 13.15 – 14.00 104
Marge Jänes klassiõpetaja T 13.15 – 14.00 103
Raul Laidma Tehnoloogiaõpetus K 14.55 – 15.40 või kokkuleppel Tehnoloogia
Airi Lang Matemaatika/ konsultatsioon T  13.15 – 16.00 222
Liisi Joala Kunstiõpetus K 15.00 – 15.45 või kokkuleppel Kunst
Heli Liigand Matemaatika/ konsultatsioon T 14.10 – 16.30 223
Mare Luht Ühiskonnaõpetus; Inimeseõpetus K 15.00 – 15.45 või kokkuleppel 306
Anneli Mets Saksa keel; inglise keel K 14.10 – 14.55 või kokkuleppel 129
Mariann Mitt Füüsika; loodusõpetus/ konsultatsioon K 13.15 – 16.00 215
Tatjana Grigorjeva-Keerup Vene keel T 15.00 – 15.45 või kokkuleppel 303
Reet Mutso Kehaline kasvatus N 15.00 – 15.45 Võimla
Vesta Mäe Vene keel T ja N  13.15 – 14.00  või kokkuleppel 304
Marit Neering klassiõpetaja K 14.10 – 14.55 127
Virgi Plaks Bioloogia; keemia /konsultatsioon K 13.15  – 15.00 või kokkuleppel Keemia
Sirje Pärn Eesti keel, kirjandus K 14.10 – 16.00 301
Henri Pärtel klassiõpetaja R 13.15 – 14.00 102
Signe Ristisaar Muusikaõpetus R 15.00 – 15.45 või kokkuleppel Muusika
Reili Saaron-Võsu klassiõpetaja K 13.15 – 14.00 105
Etta Sakkis klassiõpetaja T 13.05 – 14.00 106
N 12.20 – 13.05
Imbi Sikk klassiõpetaja E 12.20 – 13.05 203
Imbi Suurpere Eesti keel; kirjandus N 13.15 – 15.00 306
Jana Söödor Matemaatika; geograafia; informaatika;                  keemia E 13.00 – 14.00 201
T 14.00 – 15.00
Keirin Ritval Käsitöö ja kodundus T 15.05 – 15.55 või kokkuleppel Käsitöö
Kersti Jõgi Inglise keel N 14.00 – 15.00 või kokkuleppel 206
Merili Vridolin Saksa keel, inglise keel T 14.00 – 15.30 eelneval kokkuleppel 204
MATEMAATIKA    K 13.15 – 16.30  
LOODUSÕPETUS   223
KEEMIA JÄRELEVASTAMINE  
BIOLOOGIA    
FÜÜSIKA    
(õp. Mitt; õp. Lang; õp.Liigand; õp.Plaks)