Täna on laupäev, 17. november

Üldtööplaan 2018/2019

VILJANDI PAALALINNA KOOLI SÜNDMUSTE PLAAN

2018/2019 ÕPPEAASTA

 

KUUPÄEV

KELLAAEG

KOHT

SÜNDMUS

SIHTGRUPP

MEESKOND

AUGUST

 

 

 

 

 

27.-28.08

10.00

Klaara-Manni

Puhke- ja Seminarikeskus

 

ÕPETAJATE SÜGISSEMINAR

 

Juhtkond

31.08

12.00-13.00

Kaare õppekoht (KÕ)

AVATUD USTE PÄEV

1.-5. kl

Klassijuhatajad, juhtkond

 

15.00-16.00

Vabaduse õppekoht (VÕ)

AVATUD USTE PÄEV

6.-9. kl

Klassijuhatajad, juhtkond

SEPTEMBER

 

 

 

 

 

 

11.00

Viljandi Lauluväljak

AVAAKTUS

Koolipere

Juhtkond

Signe Ristisaar

Merilin Metsatsirk

Rein Mänd

03.09

14.15

VPK söökla

ÕPETAJATE INFOKOOSOLEK

 

Õpetajad

06.09

15.00

 

ÕPILASESINDUSE KOOSSEISU KINNITAMINE

 

Õpilasesindus, huvijuht (HJ)

10.09

 

 

ÕPETAJATE INFOKOOSOLEK

(Kodukorra, päevaplaani ja tööplaani kinnitamine)

 

Õpetajad

 

 

 

HUVIRINGID ALUSTAVAD TEGEVUST

 

Huviringide juhendajad, HJ

 

14.15

Kaare õppekoht

Õppenõukogu – kooli päevakava ja kodukorra kinnitamine

õpetajad

Direktor

12.09

8.00

PILDISTAMINE- KLASSIPILDID

1.-5. kl

Pildikompanii OÜ, HJ

13.09

8.00

Vabaduse õppekoht

PILDISTAMINE- KLASSIPILDID

6.-9. kl

Pildikompanii OÜ, HJ

 

13.09

 

 

Vene keele aineühenduse koosolek

 

Helle Muru, Vesta Mäe

17.09

14.15

 

ÕPETAJATE INFOKOOSOLEK

Õppenõukogu – kooli ürituste plaani kinnitamine

 

 

Õpetajad

 

20.09

 

Viljandi Kesklinna Kool

LOOVTÖÖDE KONVERENTS

 

 

17.-21.09

 

Kaare Kool

SÜGISAANDIDE NÄITUS

1.-5. KL

Klassiõpetajad, HJ

21.09

12.00

Vabaduse 6

SÜGISLAAT

1.-9. KL

HJ

21.09

21.-22.09

 

Abja Gümnaasium

LASTEKOORIDE LAAGER

6.-9 kl lastekoor

Signe Ristisaar

 

 

24.09-28.09

 

 

LOODUSAINETE NÄDAL

 

Loodusainete õpetajad

26.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÕPETAJATE SPORDISÜNDMUS

SAAPAHEIDE

 

 

Kolme kooli õpetajad

 

 

 

 

 

 

 

 

27.09

12.30

Viljandi Linnaraamatukogu

Külas kirjanik Kairi Look

3. klassid

Elve Jensen, klassijuhatajad: Eve Kallas ja Reili Saaron-Võsu

28.09

 

Paala järve ääres

EUROOPA SPORDIPÄEV

JOOKS ÜMBER PAALA JÄRVE

 

Kehalise kasvatuse õpetajad, HJ

29.03

 

 

Matemaatika lahtine võistlus

 

 

OKTOOBER

01.10

 

9.00-9.40

 

VÕ saal

 

RAHVUSVAHELIST MUUSIKAPÄEVA TÄHISTAV KONTSERT

 

 

6.-9. kl

 

HJ, Signe Ristisaar

 

 

 

 

14.15

Vabaduse 6 õppekoht

Õppenõukogu

Õpetajad

Direktor

okt.2018-

mai 2019

 

Kaare õppekoht

Rahvusvaheline lugemisprojekt “MEIE VÄIKE RAAMATUKOGU”

2. klassid

Elve Jensen, klassijuhatajad: Leena Edula,  Imbi Sikk

                            

04.10

18.00

KÕ söökla

1.-5. kl lastevanemate koosolek

 

Koolipere

 

04.10

9.50

VÕ saal

Noortevahetuse tutvustus

7.-9.kl

Merit Varblane

09.10

18.00

VÕ saal

6.-9. kl lastevanemate koosolek

 

Koolipere

05.10

 

 

ÕPETAJATE PÄEV

 

Signe Ristisaar, 9. klassid, HJ

05.10

 

 

ÕPETAJATE SÜNDMUS

 

Koostöörühm

12.10

8.55

 

Kaare Kool

4a

 

Ettelugemise päev “KUS HUNDIST RÄÄGITAKSE” koolivoor

4. klassid

 

Elve Jensen, Sirje Pärn

 

11.10

13.05

14.00

9b kl

9a kl

KOGEMUSVAHETUS: AMEERIKA KOOL

9. kl

Keiron Golding, Karin Kiilaspä

16.10

10.00 – 15.30

Suure-Jaanis

VILJANDIMAA TEK-KOOLIDE SÜGISKOOL

3.-4.kl

Mare Luht

17.10

13.00

Viljandi Linnaraamatukogu

Ettelugemise päev “Kus hundist räägitakse” maakonnavoor

4. kl

Elve Jensen

22.10 – 28.10

 

 

Sügisvaheaeg

 

 

29.10

 

Kaare Kool

Vabaduse 6

VILJANDI PAALALINNA KOOLI

53. SÜNNIPÄEV

 

Signe Ristisaar, Merilin Metsatsirk,

HJ

 

NOVEMBER

 

 

 

 

 

05.11

 

Vana-Võidu

Escape Rooms

9.kl

Merit Varblane, Karin Jurs, Merili Vridolin

07.11

 

Viljandi Pärimusmuusika Ait

KOLME KOOLI PLAYBACK

 

 

09.11

 

Viljandi Pärimusmuusika Ait

MARDI- JA KADRIPÄEVA KOMBEPÄEV

 

HJ

10.11

 

 

Loodusainete olümpiaad

 (piirkonnavoor)

 

Jana Söödor

Mariann Mitt

Virgi Plaks

 

 

 

 

 

 

 

19.-23.11

 

 

Koolisisene vene keele õigekirjakonkurss

6.-9. kl

Helle Muru, Vesta Mäe

 

21.11

 

Kesklinna kool

Algklasside inglise keele päev

2.-4. kl

Merit Varblane, Karin Jurs, Merili Vridolin

26.11

13.00

Vabaduse 6 saal

KODANIKUPÄEVA KÕNEVÕISTLUS

 

Ühiskonnaõpetus

29.11

 

 

PAALALINNA PÕNEVIK

 

Hille Alver, emakeele õpetajad

30.11

 

 

J. Depmani nimeline matemaatikavõistlus

 

 

DETSEMBER

 

 

 

 

 

 

 

 

“Koidulauliku valgel”

 

Hille Alver, Sirje Pärn

03.12

8.00

Jaani kirik

ADVENDIHOMMIK

1.-3. kl

Signe Ristisaar, Marko Tiitus, HJ

10.12

8.00

Jaani kirik

ADVENDIHOMMIK

4.-6. kl

Signe Ristisaar, Marko Tiitus, HJ

 

11.12

16.00

 

Jõulupidu maakonna inglise keele õpetajatele

Inglise keele

õpetajad

Merit Varblane, Karin Jurs, Merili Vridolin

14.12

 

Viljandi Spordihoone

LIIKUMISPÄEV

 

Kehalise kasvatuse õpetajad

HJ

15.12

 

 

Matemaatika talvine lahtine võistlus

 

 

17.12

8.00

Jaani kirik

ADVENDIHOMMIK

7.-9. kl

 

 

 

Viljandi Avatud Noortetuba

ÕPILASESINDUSE JÕULUPIDU

 

Õpilasesindus, HJ

19.12

12.00

Sakala Keskus

JÕULULAAT

1.-9. kl

HJ

 

 

Kaare Kool

ALGKLASSIDE JÕULUPEOD

 

 

20.12

12.00

Pauluse kirik

JÕULUKIRIKU PROOV

 

Signe Ristisaar, HJ

21.12

12.00

Pauluse kirik

JÕULUKIRIK

 

Signe Ristisaar, HJ

22.12-06.01

 

 

Jõuluvaheaeg

 

 

JAANUAR

 

 

 

 

 

15.01

 

Vana-Võidu

Scrabble

8. klassid

Merit Varblane, Karin Jurs, Merili Vridolin

18.-19

31.01

 

Viljandi Jakobsoni Kool

Lastekooride laululaager

6.-9.kl

lastekoor

Signe Ristisaar

 

25.01

 

 

Emakeele olümpiaad

 

Emakeele õpetajad

31.01

 

 

NUPUTA maakonnavõistlus

 

Matemaatika õpetajad

28.01-01.02

 

Kolm kooli

ÕPILASVAHETUS

 

Huvijuhid

 

VEEBRUAR

 

 

 

 

 

01.02

 

9.30

Viljandi Kesklinna Kool

LASTEKOORIDE LAULUPEO I ÜLEVAATUS

Lastekoor

6.-9.kl

Signe Ristisaar

 

 

01.02

 

Viljandi Jaokobsoni Kool

7. klasside inglise keele võistkondlik viktoriin

7. klassid

Merit Varblane, Karin Jurs, Merili Vridolin

06.02

 

 

Matemaatika olümpiaadi  piirkonnavoor 7. 12 klass

 

Matemaatika õpetajad

5.-7. 02

 

Arvutiklass, inimeseõpetuse tundide ajal

ON-LINE TERVISEVIKTORIIN

5.-7.kl

Mare Luht

06.02

 

Viljandi Gümnaasium

Maakondlik tõlkevõistlus 

9.kl

Helle Muru, Vesta Mäe

7.-8.02

 

VPK

Loovtööde eelkaitsmine

8.kl

Tiina Pihlak

9.02

 

 

Tantsupeo eelproov-ülevaatus

 

Merilin Metsatsirk

 

 

 

 

 

 

 

14.02

 

Viljandi Avatud Noortetuba

SÕBRAPÄEV

 

 

22.02

 

Kaare Kool

Vabaduse 6

EESTI VABARIIGI

AASTAPÄEVA TÄHISTAMINE

 

Signe Ristisaar, Merilin Metsatsirk,

HJ

 

 

 

 

Õigekirja võistlus

 

Emakeele õpetajad

 

 

 

Kalmetu luulepäev

 

Emakeele õpetajad

23.02-03.03

 

 

Talvevaheaeg

 

 

MÄRTS

 

 

 

 

 

05.03

 

 

VASTLAPÄEV

 

Kehalise kasvatuse õpetajad, HJ

08.03

 

 

NAISTEPÄEV

 

 

08.03

 

 

Maramaa nimeline võistlus

 

 

08.03

 

 

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 4-6 klass

 

 

14.03

 

Viljandi Linnaraamatukogu

EMAKEELEPÄEV

1.-9. kl

Eesti keele õpetajad, HJ

 

8.03

 

Viljandi Jakobsoni Kool

Maakondlik vene keele päev "Räägime vene keeles"

7.-8. kl

Vesta Mäe, Helle Muru

21.03

22.03

 

22.03

 

9.30

 

13.30

 

Kesklinna kool

 

Kesklinna kool

Matemaatikavõistlus KÄNGURU

MUDILASKOORIDE LAULUPEO ÜLEVAATUS

LASTEKOORIDE II ÜLEVAATUS

 

1.-5. kl

 

Lastekoor

6.-9.kl

 

Signe Ristisaar

 

Signe Ristisaar

APRILL

 

 

 

 

 

 

 

 

Vennad Liivid ettluskonkurss

 

Emakeele õpetajad

6.04

 

 

Tantsupeo ülevaatus

 

Merilin Metsatsirk

 

10.04

 

Viljandi Kesklinna Kool

Maakondlik lõbus vene keele päev 4. ja 5. kl õpilastele

5. kl

Helle Muru, Vesta Mäe

11.04

 

Sakala Keskus

Kolme Kooli Moeshow

 

 

11.04

 

Viljandi Kesklinna Kool

Inglise keele teatripäev

 

Merit Varblane, Karin Jurs, Merili Vridolin

01.04

 

Viljandi Linnaraamatukogu

NALJAPÄEV

 

 

 

 

 

Kolme maakonna võistlus “Nutikad matemaatikud”

 

 

 

 

 

LIHAVÕTTED

 

 

20.04-28.04

 

 

Kevadvaheaeg

 

 

 

 

 

 

 

 

MAI

 

 

 

 

 

 

 

Kesklinna kool

TEK kevadkool

5.-7.kl

Mare Luht

17.05

 

 

Kevadkontsert

 

 

28.05

12.00

 

Lõpukella aktus

 

 

 

 

 

 

 

 

JUUNI

 

 

 

 

 

01.06

 

 

PEREPÄEV

 

 

03.06-07.06

 

Viljandi linn

PROJEKTINÄDAL

 

 

03.06-07.06

 

Vabaduse õppekoht

Loovtööde kaitsmine

 

Tiina Pihlak

03.06

 

 

Eesti keele lõpueksam

 

 

08.06

 

Viljandi lauluväljak

Viljandi maakonna laulu- ja tantsupidu

 

Merilin Metsatsirk

Signe Ristisaar

10.06

 

 

Matemaatika lõpueksam

 

 

10.06

 

 

Õ/N 1.-8. lõpetamine

 

 

11.06

 

 

Õ/N 1.-8. lõpetamine

 

 

13.-14.06

 

 

Valikeksam

 

 

18.06

 

 

Õ/N

 

 

18.06

12.00

Sakala Keskus

Lõpuaktuse proov

 

Signe Ristisaar

19.06

15.00

Sakala Keskuse terrass

Tänuüritus õpetajatele

 

 

19.06

16.00

Sakala Keskus

Lõpuaktus

 

Signe Ristisaar

12.06-31.08

 

 

Suvevaheaeg