Täna on reede, 17. november

29.05.2017

ÜLDINFO

TUNNUSTAME/KIIDAME

1)  XII noorte tantsupeo ülevaatustel osalemise eest:

4.-7. klassi tantsurühm

4.b Lisethe Niilus

4.b Rauno Savolainen

5.b Emilie Kuill

5.b Rosetta Raba

5.b Georg-Johann Seeder

5.b Ketely Ždanov

6.a Andra Aavik

6.b Liisa Peips

6.b Helina Reva

6.b Anita Urbel

7.b Jako Link

7.b Ranel Savolainen

7.-9. klassi tantsurühm

7.a Indrek Koval

8.a Marol Gross

8.a Anne-Mai Hiob

8.a Merili Hubel

8.a Hanna-Liis Kütt

8.a Henry Kütt

8.a Jarnis Leenurm

8.a Villem Mändmaa

8.a Kustav Salak

8.a Berit Sarap

8.a Raido Sirel

8.a Meeri Teras

8.a Sigvar Toomla

9.a Marianne Kiilaspä

9.a Rebecca Villem

2) Ümber Viljandi järve teatejooksul I koha saavutamise eest, võistkond koosseisus:

6.a kl   Andra Aavik

6.a kl   Egert Erm

7.a kl   Anette Peltser

7.b kl  Liidia Koni

8.b kl  Enrico Hänilene

8.b kl  Jaanika Roosimägi

9.a kl   Marc Eirand

9.a kl   Ilona Tasane

9.b kl  Handreas Karl Kivistik

9.c kl   Kristjan Moorats

3) Kevadkontserdil ,,Olla laps’’ abistamise eest järgmistele õpilastele:

4.a kl  Kirsi Käosaar

4.a kl   Karita Naaber

6.a kl   Hannes Tammets

9.c kl   Eliisabet Helde

9.c kl   Magdalena Lourdes Ilter

9.c kl   Inger Kaljula

4) Eduka esinemise ja kooli esindamise eest üleriigilisel saksakeelsel lauluvõistlusel „Lautstark“:

3.a kl   Anelle Mets

3.a kl   Harry Norman

3.a kl   Marcella Emilie Soonik

3.a kl   Johanna Subi

3.b kl  Annika Puusild

5) Vastutustundliku suhtumise eest kooriproovides osalemises ja hea esinemise eest XII noorte laulupeo ülevaatusel järgmistele mudilaskoori lauljatele:              

1.a kl   Jete Pärnamägi                                            3.a kl   Anelle Mets                                      

1.a kl   Mia-Teele Vingissar                                    3.a kl   Carolin Nõgel    

1.b kl Grete Kajando                                               3.a kl   Marcella Emilie Soonik   

1.b kl  Nora Karakozov                                           3.a kl   Lisette Šikov                       

1.b kl  Kerli Kress                                                    3.b kl   Carmen Kazantseva

2.a kl   Elisabeth Kass                                              3.b kl   Carolina Oja         

2.a kl   Mirelle Muska                                              3.b kl   Annika Puusild

2.a kl   Lisete Teder                                                 3.b kl   Hanna-Liisa Raudsepp

2.a kl   Nele Viskov                                                 3.b kl   Liis Roosi                 

2.b kl  Nele Härmik                                                 4.a kl   Maria Bianca Kiiler

2.b kl  Heleri Klaas                                                  4.a kl   Marlene Tõnissaar

2.b kl  Keidi Kukk                                                   4.b kl   Hanna Grete Kool

2.b kl  Lisandra Liivamägi                                      4.b kl   Maribel Martsik        

2.b kl  Marii-Marleen Matsalak                               4.b kl   Marissa Heleen Tõigast

           4.b kl   Lisett Valdmaa  

6) Vastutustundliku suhtumise eest kooriproovides osalemises ja hea esinemise eest XII noorte laulupeo ülevaatusel järgmistele lastekoori lauljatele:

5.b kl  Kendra Holod                                              9.a kl   Grete Jaeski                                  

5.b kl  Kätriin Kärme                                              9.a kl   Meeri-Lii Kaseoja  

5.b kl  Janelle Leenurm                                          9.a kl   Marianne Kiilaspä

5.b kl  Mia Liiva                                                     9.a kl   Helina Kitsing

5.b kl  Sandra Nahksepp                                        9.a kl   Keiti Leon

5.b kl  Hanna Liise Nälk                                         9.a kl   Michell Lepiko

5.b kl  Ketely Ždanov                                              9.a kl   Jelizaveta Maslejev

5.b kl  Maria Tkatšenko                                          9.a kl   Kelly Nurmik

5.b kl  Teele Triksberg                                            9.a k    Keitlyn Ždanov

6.a kl   Karol-Adele Grenštein                                9.a kl   Ilona Tasane

6.a kl   Kerli Linder                                                 9.a kl   Grete Uba    

6.b kl  Helina Reva                                                 9.b kl   Marleen Krause

6.b kl  Lily Sossi                                                     9.b kl   Carmen Lepik

6.b kl  Anita Urbel                                                   9.c kl   Cathlyn Eirand  

7.a kl   Margery-Meribel Grünthal                           9.c kl   Inger Kaljula

7.a kl   Kelly Metsamärt                                          9.c kl   Laura Stina Kivistik

7.a kl   Heleri Partvei                                               9.c kl   Helery Isabel Milvek

7.a kl   Anette Peltser

7.a kl   Liisbet Pill

8.b kl  Rebecca Jaeger  

8.b kl  Elisabeth Merendi

8.b kl  Dana Stein

7) Paalalinna Põnevikul edukalt esinenud meie kooli õpilastele:

noorem vanuserühm 4.-6. kl

6.b kl  Jürnas-Arthur Remmelkoor             –           3.-4. koht

4.b kl  Marta Soro                                      –           eripreemia

vanem vanuserühm  7.-9. kl

8.b kl  Kristi Tornius                                   –           2. koht

7.a kl   Margery-Meribel Grünthal              –           eripreemia

7.b kl  Nora Viikmaa                                  –           eripreemia