Täna on neljapäev, 25. mai

31.01.2017

 

Üldteemad

·       Direktori A. Palo – kooli garderoobi ja õpetajate tuppa on laekunud mitmed leitud asjad. Palun vaadake üle, kas teil on kõik alles.

·       Huvijuht K. Mägi –  lähiaja sündmused

6. aprillil toimub Viljandimaa põhikoolide ühine moeshow „Märka  mind“;

23. veebruaril toimub lisaks vabariigipäeva aktustele ka Villem Mändmaa loovtöö, mille teemaks on LAN 2017.

6. – 10. veebruarini toimub VPK stiilinädal. Stiilid avaldatakse infoteleris, hiljemalt kolmapäevaks.

·       3. – 4. veebruarini toimub koolis 7. – 9. klassile mõeldud Pitsupidu (muudatus, kui keegi tahab tulla ilma, et ööbiks siis see on võimalik). Ootame osalema!

Huvijuht ootab siiani jõululaada töölehti, palun ära tuua!

·       Õppealajuhataja T. Pihlak – käes on gripihooaeg. Palun peske hoolega käsi!

·       Sotsiaalpedagoog K. Kiilaspä – neljapäeviti on B klasside (I kooliaste) mängudevahetund algusega kell 11.00.

  •                  Koolipäeviku kaanekonkursile saab töid esitada kuni 10. veebruarini. Karin Kiilaspäle, kas e – posti aadressil (karin.kiilaspä@paalalinna.ee) või lugemissaali.  

KIITMINE/TUNNUSTAMINE

1) Kiitus saksa keele olümpiaadil edukalt esinenud 8.a klassi võistkondadele:

    1. võistkond – saavutas I koha

Merili Hubel

Jarnis Leenurm

Berit Sarap

2. võistkond – saavutas III koha

Anne-Mai Hiob

Villem Mändmaa

Meeri Teras

2) Kiitus kolme kooli Playbacki võistlusel edukalt esinenud võistkondadele: 

4.b klass   –   oma vanuseastmes III koht  4.a klass   –   eripreemia

Ly Lindepuu                                                 Liisa Kruusmann

Marta Soro                                                   Karita Naaber

                                                                       Ketrin Tšekun

                                                                    Annabel Vahtra

5.b klass   –   eripreemia             8.a klass- oma vanuseastmes III koht

Mia Liiva                                                      Merili Hubel

Hanna Liise Nälk                                         õp Airi Lang

Maria Tkatšenko                                          Jarnis Leenurm

                                                                      Villem Mändmaa

                                                                       Kustav Salak

                                                                       Berit Sarap

                                                                     Kelli Tasane

 

8.b klass   –   oma vanuseastmes II koht

Henri Haugas                   Herta Soro

Rebeka Jaeger                  Dana Stein

Kelly Leppik                    Gretta Marii Tirman

Merili Liivamägi              Christian Tkatšenko

Elisabeth Merendi           Kristi Tornius

Jaanika Roosimägi          Eeva Vitsut

Karl Siimson

3) Kiitus EKSL Sportland 3×3 korvpallisarjas 6.-7. kl poistele I koha saavutamise eest:

6.a kl Egert Erm

6.a kl Marcus Mõttus

6.b kl Robin Nurmik

7.b kl Aleksander Pertelson

4) Kiitus  6. – 9. klasside tütarlaste võistkonnale Viljandimaa võrkpalli kooliliiga karikavõistlustel I koha saavutamise eest:

7.a kl Kelly Heinpõld

9.a kl Grete Jaeski

9.a kl Rebecca Villem

9.c kl Inger Kaljula

9.c kl Laura Stina Kivistik

9.c kl Helery Isabel Milvek

9.c kl Carmen Nõmm

5) Kiitus 6. – 9. klasside poiste võistkonnale Viljandimaa võrkpalli kooliliiga karikavõistlustel II koha saavutamise eest:

9.b kl Handreas Karl Kivistik

9.b kl Jako Johannes Kõuts

9.c kl Marten Lepik

9.c kl Kristjan Moorats

9.c kl Gustav-Hendrik Seeder

9.c kl Herbert Velleste

6) Kiitus eduka esinemise eest Viljandimaa inglise keele lugemisvõistlusel järgmistele õpilastele:

8.b kl Herta Soro        –        II koht

8.b kl Karl Siimson    –        edukas esinemine

8.b kl Sivert Soans      –        edukas esinemine

7) Kiitus Viljandimaa koolide lauatennise KV kadettide võistlusel III koha saavutamise eest:

5.a klass Gert Vares

6.b kl Kaimar Meekler

7.b kl Nora Rebane

8) Kiitus Viljandimaa koolide 6.-9. kl poiste saalijalgpalli karikavõistluste võitjatele, võistkond koosseisus:

7.b kl Aleksander Pertelson

8.b kl Enrico Hänilene

8.b kl Karl Siimson

9.a kl Marc Eirand

9.b kl Handreas Karl Kivistik

9.b kl Toomas Vool

9.c kl  Erich Karl Moik

9.c kl Kristjan Moorats

9.c kl Gustav-Hendrik Seeder

9.c kl Herbert Velleste

9) Kiitus professor J.Depmanile pühendatud XXII nuputamisvõistlusel eduka esinemise eest – 7 . koht:

8.a kl Merili Hubel

8.a kl Villem Mändmaa

9.a kl Grete Jaeski

9.a kl Klaus-Marten Vehman

10) Kiitus XIV Eesti koolinoorte meistrivõistluste piirkondlikul mälumängul väga hea tulemuse eest – saavutati III koht:

9.a kl Klaus-Marten Vehman

9.b kl Alex Kavak

9.b kl Jako Johannes Kõuts

9.b kl Aigo Sosi

11) Kiitus Viljandimaa suurte koolide 1.-3. kl tütarlaste rahvastepalli karikavõistlustel II koha saavutamise eest:

2.a kl Elisabeth Kass

3.a kl Mia-Lee Klein

3.a kl Rianna Raja

3.b kl Carmen Kazantseva

3.b kl Käth Lippand

3.b kl Carolina Oja

3.b kl Kristin Stern

3.b kl Laura Tilga

12) Kiitus Viljandimaa suurte koolide 1.-3. kl poiste rahvastepalli karikavõistlustel II koha saavutamise eest:

2.a kl Ramon Aun

2.a kl Kris Orgusaar

2.a kl Peeter Soonets

2.b kl Bert Pärnakivi

3.b kl Herki Allikas

3.b kl Günther Laanisto

3.b kl Johannes Pertelson

3.b kl Giorgi Tevzadze