Täna on laupäev, 24. juuni

Hoolekogu

 

VILJANDI PAALALINNA KOOLI HOOLEKOGU

 

Esimees:

Krista Kukk, 51 50 248

krista.kukk.001@mail.ee

 

Reniita Romann, 55698267

 

reniita.romann@gmail.com

 

 

Helle Villem, 53 455 143

hellevillem@hotmail.com

 

Rene Vahtra, 55 570 262

rene.vahtra@raamatukogu.viljandi.ee

 

Helle Mändla, 5201779

helle.mandla@smit.ee

 

Kristine Liiva, 5145843

kristine.liiva@ut.ee

 

Juhan-Mart Salumäe, (linnavolikogu esindaja)

juhan.salumae@gmail.com

 

Agne Närripä,

agnenarripa@gmail.com

 

Ave Vitsut,

ave.vitsut@vilgym.edu.ee

 

Eveli Kalle,

eveli.vali@mail.ee

 

Margit Suurmets, (linnavolikogu hariduskomisjoni esindaja)

margit.suurmets@kroll.ee

 

Janne Seeder,

janneseeder@hot.ee

 

Kadi Küttimaa,

kadi.kyttimaa@gmail.com

 

Kelli Tasane (õpilaste esindaja)

 

Hille Alver, (õpetajate esindaja)

hille.alver@paalalinna.ee