Täna on neljapäev, 30. märts

28.11.2016

Üldteemad


Direktor A. Palo – 29. novembril kutsume kõiki õpilasi ja lapsevanemaid koolimaja kaunistama. Algus kell 17.30

KIITMINE/TUNNUSTAMINE

4.A Mihkel Pihlak

4.B Lisethe Niilus, Lisett Valdmaa, Marissa  Heleen Tõigast

5.A Liisa Ojaviir

5.B Gerli Endrekson, Emilie Kuill, Keiti Peebu

6.A Egert Erm, Eric Richard Kogermann, Brenda Raud, Jane Roosimägi

6.B Maria Kiara Siiman, Lily Sossi

7.A Heleri Partvei, Kreete Kalinin

8.A Berit Sarap

8.B Dana Stein, Eeva Vitsut, Karl Siimson

9.A Grete Jaeski

9.B Sonja Anderson, Birgit Partvei

9.C Laura Stina Kivistik, Inger Kaljula

III koht Markus Mägi 3.a

II koht Pärtel Kiisküla 3.a

I koht Bert Pärnakivi 2.b

5.A Angela Hiob, Kirke Karoliina Krotov, Oliver Jõerand, Kristella Kurvits, Eleriin Peltser, Roven Pilv, Birgit Takk, Rocco Tasane, Lisandra Toobal, Kerli Viitmaa

5. B Gerli Endrekson, Kätriin Kärme, Janelle Leenurm, Georg- Johann Seeder, Maria Tkatšenko

4. klasside arvestus

I KOHT

4.A Karl Sten Kuga, Mihkel Pihlak, Juhan Abermann, Mattis Volt

 6. klasside arvestus

I KOHT

Eric Richard Kogerman 6.a

Brenda Raud 6.a

Maria Kiara Siiman 6.b

Lily Sossi 6.b

Emma – Lotta Luts 6.b

7. – 9. klasside arvestus

I koht Alexander Vokk 8.b , Karl Siimson 8.b

III koht Jaanika Roosimägi 8.b, Maria Elisabeth Soonik 8.a

 

KIITUSKÄSKIRJAD

            4.a kl Kirsi Käosaar

4.a kl Karita Naaber

4.b kl Sandra Saharov

5.b kl Gerli Endrekson

5.b kl Janelle Leenurm

5.b kl Mia Liiva

5.b kl Kätriin Kärme

5.b kl Maria Tkatšenko

4.a kl Kirsi Käosaar

4.a kl Karita Naaber

4.b kl Sandra Saharov

5.b kl Gerli Endrekson

5.b kl Janelle Leenurm

5.b kl Mia Liiva

5.b kl Kätriin Kärme

5.b kl Maria Tkatšenko

            7.b kl Gerda Ainsalu

7.b kl Kärt Kinnas

7.b kl Karl Kristofer Mändla

            9.a kl Meeri-Lii Kaseoja     – 1. koht ülelinnalisel kõnevõistlusel

9.c kl Eliisabet Helde          – 3. koht ülelinnalisel kõnevõistlusel

9.b kl Marian Vridolin        – suurepärase esinemise eest ülelinnalisel võistlusel

9.c kl Erich Karl Moik        – suurepärase esinemise eest koolivoorus ja abi eest  ülelinnalise võistluse läbiviimisel

9.c kl Kaspar Mälgand        – suurepärase esinemise eest koolivoorus

6.a kl Eric  Richard Kogerman

6.a kl Egert Erm

6.b kl Maria Kiara Siiman

6.b kl Jürnas – Arthur Remmelkoor

6.b kl Lily Sossi

6.a kl Brenda Raud

6.a kl Jane Roosimägi

6.a kl Kerli Linder

6.b kl Johannes Tiirats

            6.a kl Egert Erm

            8.b kl Enrico Hänilene

            8.b kl Joonas Juks

8.b kl Karl Siimson

9.b kl Handreas Karl Kivistik

9.b kl Jako Johannes Kõuts

9.c kl Marten Lepik

9.c kl Gustav – Hendrik Seeder

Getter Lill 5.a

Liisa Ojaviir 5.a

Birgit Takk 5.a