Täna on pühapäev, 24. juuli

30. mai 2016

 

ÜLDINFO

 

1) Kooli juhtkond tuletab meelde garderoobi ja suusabaasist peab jalatsid, riided, suusad jne suveks koju viima. Kooli jäänud asjad utiliseeritakse sügisel.

2) Õpilasesinduse presidendiks valiti Magdalena Lourdes Ilter.

3) Stuudiumi kaudu on koolipere saanud lingi kooli huviringide tagasiside küsimustikuga, huvijuht palub leida 5. minutit aega ning see ära täita.

4) Töömaleva I vahetuse noored kogunevad huvijuhti kabinetti (31. mail kell 11.00).

5) Huvijuht tuletab meelde: 21. juunil kell 10.00 8.a paneb valmis saali lõpuaktuseks valmis. 22. juunil kell 13.30 koristab aula 8.b, lisaks vastutavad tänuürituse eest.

6) 1. – 8. klasside õppeaasta lõpuaktus 2. juunil kell 10.00 kooli esisel platsil (parklas)

 

KIITMINE/TÄNAMINE

1)   65. Paala järve jooksu osalemismedalid:

Kevin Kaares 6.a

Eero- Sten Põldmaa 6.a

Erki Ofitserov 5.a

Devin Saharov 6.b

2)   Tunnistus ettevalmistus matemaatikaolümpiaadiks I Anna – Liina Kask 8.b.

3)   Euroopa Maja tunnustab Laura Koni 9.a ja Laura Meremaad 9.a.

4)   Kiitus 8.b klassi õpilastele 3. koha saavutamise eest maakonna raamatuviktoriinil:

Anna-Liina Kask

Kaisa Karjus

Birgit Partvei.

5)   Kiitus solistide konkursi Paalalinna Peoleo läbiviimise eest järgmistele õpilastele:

5.a kl Hannes Tammets

8.a kl Marianne Kiilaspä

8.c kl Magdalena Lourdes Ilter

8.c kl Inger Kaljula

6)   Kiitus õpilastele, kes sooritasid 2015/2016. õppeaasta loovtöö hinnangule suurepärane:

8.a klass                                          8.b klass

Grete Jaeski                                    Kaisa Karjus

Marianne Kiilaspä                          Anna-Liina Kask

Helina Kitsing                                Carmen Lepik

Jürgen Toome                                Kaidi Nälk

Grete Uba                                       Aigo Sosi

Rebecca Villem                             Marian Vridolin

Laura Viskov

 

8.c klass

Joosep Juks

Inger Kaljula

Laura Stina Kivistik

Gerhard Gregory Kool

Helery Isabel Milvek

Erich Karl Moik

Kaspar Mälgand

Gustav-Hendrik Seeder

7)   Kiitus maakonna koolide 1. – 3. kl poiste jalgpalli turniiril II koha saavutamise eest, võistkond koosseisus:

1.a kl Ramon Aun

1.a kl Kris Orgusaar

2.b kl Günther Laanisto

3.a kl Kermo Muttel

3.a kl Kenver Tšekun

3.b kl Markkus Kaup

3.b kl Romet Pihl

3.b kl Ingo Ott

9.b kl Ergo Hünerson – treener.

 

8)Kiitus maakondlikul kergejõustiku võistlusel suurte koolide arvestuses I koha saavutamise eest:

6.a kl Kevin Kaares

6.a kl Margaret Neering

6.a kl Anette Peltser

6.a kl Siim Pill

6.a kl Eero – Sten Põldmaa

6.b kl Liidia Koni

6.b kl Aleksander Pertelson

7.b kl Enrico Hänilene

7.b kl Jaanika Roosimägi

8.a kl Meeri – Lii Kaseoja

8.a kl Helina Kitsing

8.a kl Ilona Tasane

8.b kl Sonja Anderson

8.c kl Kristjan Moorats

9.a kl Merili Maalmeister

9.b kl Joosep Alvre

9.b kl Enn Robert Kinnas

9.b kl Robin Koovit

9.b kl Emilia Palgi

9.b kl Janar Roosmann

Kohtunikud:      9.b kl Sander Kiis

                   9.b kl Mari Piirisalu

                   9.b kl Frederik Roosimägi.

8)   Kiitus Eesti Noorte D-klassis käsipalli eesti meistritiitli saavutamise eest:

6.b kl Aleksander Pertelson – võistluste parim mängija

6.b kl Karl-Hermann Seeder.

9)   Kiitus Viljandimaa suurte koolide 4.-5. kl kergejõustiku 4-võistlusel  II koha saavutamise eest:

4.a kl Oliver Jõerand

5.a kl Egert Erm

5.a kl Eric Richard Kogerman

5.a kl Kevin Daniel Platov

5.a kl Brenda Raud

5.a kl Jane Roosimägi

5.a kl Elina Tasane

5.b kl Kaimar Meekler

5.b kl Liisa Peips

5.b kl Maria Kiara Siiman

5.b kl Tess Teor

5.b kl Johannes Tiirats

              10)  Südamenädalal toimunud „Tõuksivõistlus“:

III koht Marc Eirand 8.a

II koht Kevin Nõgesmaa 1.b

I koht Gerhard Gregory Kool 8.c

Täname osalemast: Mattis Volt 3.a, Reio Romeo Lepik 1.b , Martin Palo 1.a

11)  Südamenädalal ristsõna lahendamise parimad:

Mareli Parik 1.b

Kevin Liigvald 1.b

Kenerth Tõnisson 1.b

Ken Helimets 1.b

Kauri Kannus 1.b

Janeli Käämer 2.b

12)  VPK Spordipäeva tulemused:

Pendelteatejooksu parimad:

      I kooliaste

I koht 3.b

II koht 3.a

III koht 2.a

 

II kooliaste

I koht 6.a

II koht 6.b

III koht 5.a

 

III kooliaste

I koht 9bc

II koht 7.b

III koht 9.a

 

1. KLASSIDE TÜDRUKUD

Kaugushüpe

1. Mirelle Muska           2.52

2. Nele Härmik               2.49

3. Kendra Rohelpuu      2.48

Pallivise

1. Katariina M. Remmelkoor 13 m

2. Elisabeth Kass                   12,5 m

3. Kendra Rohelpuu                12 m

60m jooks

1. Christelle Sannu                  11,9 s

2.Kordeelia Tasane                  12,0 s

3. Nele Härmik                         12,1 s

 

1. KLASSIDE POISID

Kaugushüpe

1.Bert Pärnakivi        3.06

2.Kevin Liigvald         3.06

3.Kevin Nõgesmaa    2.91

Pallivise

1.Kris Orgusaar           25 m

2.Bert Pärnakivi          24 m

3.Ramon Aun              22 m

60 m jooks

1.Kris Orgusaar         10,3 s

2.Kevin Liigvald         10.6 s

3.Reio Romeo Lepik 10.7 s

4.Bert Pärnakivi        10.7 s

5.Markus Tikka         10.7 s

 

2. KLASSID E TÜDRUKUD

Kaugushüpe

1. Carolin Nõgel                  2.98

2. Marcella Emilie Soonik 2.92

3. Liis Roosi                          2.73

Pallivise

1.      Carmen Kazantseva     18,5 m

2.      Mia- Lee Klein               17 m

3.      Kristin Stern                   17 m

60 m jooks

1.      Kristin Stern                  10,4 s

2.      Carolin Nõgel                 10,7 s

3.      Lisette Šikov                   10,7 s

4.      Kristin Pikk                     10,7 s

Poisid

1.      Marcus Kiilaspea           3.02

2.      Tarmo Reiman              2.91

3.      Johannes Pertelson      2.84

Pallivise

1.      Johannes Pertelson      33,5 m

2.      Oliver Villem                  32 m

3.      Kristjan Kangur              24 m

60m jooks

1.      Johannes Pertelson          10,6 s

2.      Marcus Kiilaspea               10,7 s

3.      Markus Ritval                    10,8 s

4.      Herki Allik                          10,8 s

 

3. KLASSIDE TÜDRUKUD

Kaugushüpe

1.      Kirsi Käosaar                   3.08

2.      Lisett Valdmaa                3.02

3.      Sandra Saharov               2.93

Pallivise

1.      Sandra Saharov            27,5 m

2.      Lisett Valdmaa             23,5 m

3.      Karita Naaber               23 m

60 m jooks

1.      Lisett Valdmaa             10,1 s

2.      Marta Soro                   10, 4 s

3.      Sandra Saharov            10, 5 s

 

3. KLASSIDE POISID

1.      Sten Ronan Siiman         3.43

2.      Kenver Tšekun                 3.33

3.      Karl Sten Kuga                 3.24

Pallivise

1.      Ruben Kurg                     37 m

2.      Romet Pihl                       35 m

3.      Karl Johannes Krotov   33 m

60m jooks

1.      Sten Ronan Siiman           9,7 s

2.      Ingo Ott                            10,0 s

3.      Karl Sten Kuga                10,0 s

 

4.-5. KLASSI TÜDRUKUD

60 m jooks

1. Jane Roosimägi       8,86

2. Maria Kiara Siiman         9,21

3. Brenda Raud           9,39

Kaugushüpe

1. Jane Roosimägi       4.32

2. Maria Kiara Siiman         3.69

3. Liisa Peips               3.63

Pallivise

1. Jane Roosimägi       45

2. Maria Kiara Siiman         40,5

3. Brenda Raud           40

 

4.-5. KLASSI POISID

Kaugushüpe

1.      Oliver Jõerand 4.04m

2.      Kevin Daniel Platov 3.75m

3.      Egert Erm 3.73

Pallivise

1.      Hendri Veskimäe 43m

2.      Oliver Jõerand 40m

3.      Kevin Daniel Platov 40m

60m jooks

1.      Madis Sork 9,00

2.      Johannes Tiirats 9,11

3.      Kaimar Meekler 9,11

 

6.- 7. KLASSI TÜDRUKUD

60 m jooks

1. Jaanika Roosimägi 8,46

2. Anne-Mai Hiob      8,86

3. Meeri Teras             8,86

Kaugushüpe

1. Jaanika Roosimägi 4.62

2. Meeri Teras             3.93

3. Liidia Koni              3.86

Pallivise

1. Jaanika Roosimägi 43

2. Margaret Neering   38,5

3. Kelly Metsamärt     35,5

 

6.-7. KLASSI POISID

Kaugushüpe

1.      Enrico Hänilane 5.46m

2.      Karl Kobak 4.61m

3.      Karl Siimson 4.53m

Pallivise

1.      Enrico Hänilane 57m

2.      Karl Tamm 51m

3.      Raido Sirel 50m

60m jooks

1.      Enrico Hänilane 7,76

2.      Alexander Vokk 8,30

3.      Karl Kobak 8,33

 

8. -9. KLASSI TÜDRUKUD

100 m jooks

1. Helina Kitsing         13,88

2. Emilia Palgi            14,1

3. Mirell Ruus             14,69

Kaugushüpe

1. Helina Kitsing         5.00

2. Emilia Palgi            4.92

3. Meeri-Lii Kaseoja  4.01

Kuulitõuge

1. Emilia Palgi            11.25

2. Meeri-Lii Kaseoja  10.70

3. Merili Maalmeister 10.02

 

8.-9. KLASSI POISID

Kaugushüpe

1.      Enn Robert Kinnas 5.39m

2.      Karl-Rasmus Rosenberg 5.01m

3.      Janar Roosmann 4.91m

Kuulitõuge

1.      Enn Robert Kinnas 13.50m

2.      Joosep Alvre 12.52m

3.      Jako Johannes Kõuts 11.05m

100m jooks

1.      Enn Robert Kinnas 12,03

2.      Janar Roosmann 12,65

3.      Kristjan Moorats 12,84

 

13) Matemaatikavõistlus KÄNGURU Paalalinna kooli parimad:

1. – 2. kl arvestuses Bert Pärnakivi

3. – 4. kl                       Mihkel Pihlak

5. – 6. kl                       Kreete Kalinin

7. – 8. kl                       Anna – Liina Kool

9. kl                              Henri Tamm, Ergo Hünerson, Robin Koovit