Täna on kolmapäev, 16. oktoober

Konsultatsioonide ja järelvastamiste graafik

KONSULTATSIOONID JA JÄRELEVASTAMISED 2019/2020

ÕPETAJA

AINE

KONSULTATSIOON/JÄRELEVASTAMINE

RUUM

Hille Alver

 

Eesti keel; Kirjandus

T. 14.15-15.00 (etteteatamisega)

302

Riina Alvre

 

Kehaline kasvatus

T. 13.00-14.00 või kokkuleppel

Võimla

Leena Edula

 

klassiõpetaja

N. 13.15-14.00

202

Lea Elias

 

ajalugu

T. 13.15 -15.30

305

Daniel Hozjan

 

Inglise keel

T. 15.05-15.50 (etteteatamisega)

101

Terje Juks

 

klassiõpetaja

N. 12.20-13.05

128

Karin Jurs

 

Inglise keel

T. 15.00-15.50

205

Ülari Kais

 

Kehaline kasvatus

R. 13.15 – 14.00

Võimla

Eve Kallas

 

klassiõpetaja

T. 13.05-14.00

104

Helju Kurg

 

klassiõpetaja

K. 12.20-13.05

103

Raul Laidma

 

Tehnoloogiaõpetus

K. 14.10-14.55

Tehnoloogia

Airi Lang

 

Matemaatika/konsultatsioon

T. 14.10-16.00 või kokkuleppel

222

Liisi Joala

 

Kunstiõpetus

E. ja K. 13.15 – 14.00 (etteteatamisega)

Kunst

Heli Liigand

 

Matemaatika/konsultatsioon

N.13.05-16.00  või kokkuleppel

223

Mare Luht

 

Ühiskonnaõpetus; Inimeseõpetus

T. 15.00-15.45 või kokkuleppel

306

Anneli Mets

 

Saksa keel

K. 14.10-14.55

129

Mariann Mitt

 

Füüsika; loodusõpetus/konsultatsioon

K. 14.00-15.50. 

215

Helle Muru

 

Vene keel

K. 15.05-15.50 või kokkuleppel

303

Reet Mutso

 

Kehaline kasvatus

R. 13.15-14.00

Võimla

Vesta Mäe

 

Vene keel

K. 14.00 – 14.45 (etteteatamisega) või kokkuleppel

304

Marit Neering

 

klassiõpetaja

N. 15.05-15.50 (etteteatamisega)

127

Virgi Plaks

 

Bioloogia; keemia/konsultatsioon

K. 14.10-15.50

Keemia

Sirje Pärn

 

Eesti keel, kirjandus

T. 15.05-15.50 (etteteatamisega) või kokkuleppel

301

Henri Pärtel

 

klassiõpetaja

K. 12.20-13.05

102

Signe Ristisaar

 

Muusikaõpetus

R. 14.05 – 15.00 (etteteatamisega) või kokkuleppel

Muusika

Reili Saaron-Võsu

 

klassiõpetaja

T. 13.05-14.00

105

Etta Sakkis

 

klassiõpetaja

T. 13.05-14.00

106

Imbi Sikk

 

klassiõpetaja

E. 13.15-14.00

203

Imbi Suurpere

 

Eesti keel; kirjandus

K. 12.20-13.05 ;   N 12.20-13.05

306

Jana Söödor

 

Matemaatika; loodusõpetus; informaatika

T. 15.05-15.50 (etteteatamisega)

201

Kerli Trummal

 

Käsitöö ja kodundus

K. 14.10-14.55

Käsitöö

Merit Varblane

 

Inglise keel

N. 13.15-15.30

206

Merili Vridolin

 

Saksa keel, inglise keel

K. 14.15-15.00 (etteteatamisega)

204

MATEMAATIKA

LOODUSÕPETUS

KEEMIA

BIOLOOGIA

FÜÜSIKA

(õp. Mitt; õp. Lang; õp.Liigand; õp.Plaks)

 

 

JÄRELEVASTAMINE

 

K. 13.15 – 16.00

(4 a/b klassid – K.12.20-13.05 klassis 215)

 

223