Täna on kolmapäev, 17. august

Tugisüsteemid

Tugisüsteemid

 

HEV-koordinaator: Imbi Suurpere, imbi.suurpere@paalalinna.ee

 

Abiõpetaja: Kelly Eensoo, kelly.eensoo@paalalinna.ee



 

Abiõpetaja: Liivika Rebane, liivika.rebane@paalalinna.ee

 

Viljandi Paalalinna Kooli teenindavad Viljandi Päevakeskuse töötajad:

 

Viljandi Päevakeskuse infotelefon 507 2427

 

Sotsiaalpedagoog: Egle Starostin, egle.starostin@viljanditugikeskus.ee,

                                egle.starostin@paalalinna.ee, mob 5300 7546


 

                                 

Eripedagoog: Kethe Oolep, kethe.oolep@viljanditugikeskus.ee, kethe.oolep@paalalinna.ee

 

Psühholoog: Kristjan Kass, kristjan.kass@viljanditugikeskus.ee, kristjan.kass@paalalinna.ee